reede, 27. mai 2016

Värviline seto pits 2016


Nii see algas - peenvillane ühekordselt ja heegelnõel 0,6mm...


Rätt on heegeldatud diagonaalis ribadest, pärast siis kõik kokku heegeldatud. Mõlemalt poolt täpselt samasugune. Riba 1 on ühe motiiviga, riba 2 on kahe motiiviga jne... kokku on ribasid 21 ja motiive 231. Kui algul arvasin, et lõngaotsakesi on üle tuhande, siis peale väikeste arvutuste tegemist selgus, et neid on hoopiski peaaegu 4000 kandis  :O
Kõige raskem selle juures oli õiget tooni rohelise peenvillase leidmisega. Mitu korda sai alustatud ja uuesti alustatud kuni kolmandaks alustuskorraks see õige roheline leitud sai :)
Ja tulemuseks on ka sel aastal esikoht "Värviline seto pits" konkursil :)Lootsin räti enne uue ilmakodaniku saabumist valmis saada. Kuid selgus, et temagi tahab selle lõpetamisest osa saada. Niimoodi me seda siis lõpetasime - tema magas teki sisse mähituna minu põlve peal ja mina siis muudkui nokitsesin kuni pisijõmpsikas oma silmad lahti lõi...Pitsipäevade avamine: LINK
Pitsipäevade lõpetamine: LINK 1  ja  LINK 2

3 kommentaari:

 1. Väga, väga uhke!
  Palju õnne uue ilmakodaniku puhul!

  VastaKustuta
 2. This way my buddy Wesley Virgin's adventure starts with this shocking and controversial VIDEO.

  You see, Wesley was in the army-and soon after leaving-he found hidden, "mind control" secrets that the government and others used to get whatever they want.

  These are the EXACT same methods lots of celebrities (notably those who "became famous out of nothing") and the greatest business people used to become rich and famous.

  You've heard that you utilize only 10% of your brain.

  Really, that's because most of your brain's power is UNCONSCIOUS.

  Perhaps this conversation has even occurred IN YOUR very own mind... as it did in my good friend Wesley Virgin's mind 7 years ago, while driving an unregistered, beat-up trash bucket of a car with a suspended driver's license and on his banking card.

  "I'm absolutely frustrated with going through life check to check! When will I become successful?"

  You've taken part in those thoughts, am I right?

  Your own success story is going to start. You just have to take a leap of faith in YOURSELF.

  CLICK HERE To Find Out How To Become A MILLIONAIRE

  VastaKustuta

Related Posts with Thumbnails